Komunikat komisji konkursowej programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku – wyniki konkursu

Przedstawiamy Państwu 7 projektów, które zostały zakwalifikowane do realizacji w ramach tegorocznej edycji programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku. Oto one:

 

 

Projekty, które dostały się do drugiego etapu konkursu, lecz nie otrzymały wystarczającej ilości punktów kwalifikujących do współrealizacji projektów przez OKiS w ramach tegorocznej edycji programu BMK:

 

 

Oceny projektów dokonała komisja w składzie:

– dr Ryszard Kessler – przewodniczący Komisji – przedstawiciel NGO

– dr Tomasz Kasprzak – wiceprzewodniczący Komisji, współpracownik NCK

– Klaudia Kłodnicka – sekretarz

– dr Justyna Teodorczyk – reprezentant uczestników z lat ubiegłych

– Jan Samołyk – przedstawiciel dolnośląskich artystów

 

Dodatkowe informacje

Do drugiego etapu naboru zakwalifikowanych zostało 10 zgłoszeń. W regulaminowym terminie składania rozbudowanych wniosków tj. od 14 do 21 maja do godz. 15:00 w sekretariacie Ośrodka Kultury i Sztuki zarejestrowano 10 formularzy aplikacyjnych (pięć zespołów nie przedłożyło swojego pomysłu). Komisja konkursowa dokonała oceny formalnej, którą pomyślnie przeszły wszystkie zgłoszone projekty.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim osobom, które brały udział w procedurze konkursowej dziękujemy za poświęcony czas i zgłoszone projekty. Z liderami zwycięskich projektów przedstawiciele operatora będą kontaktowali się indywidualnie.

Oto mapka z lokalizacjami zwycięskich projektów

 

pl_PLPolski
pl_PLPolski