#Potęga Komunikacji – finał projektu BMK

W niedzielę, 14 października, w Szkole Podstawowej w Wiadrowie odbyło się podsumowanie lokalnej części programu BMK na DŚ o nazwie #Potęga Komunikacji.

W realizację programu zaangażowane były dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wiadrowie, które od września do połowy października brały udział w wielu warsztatach z zakresu komunikacji niewerbalnej. Młodzi ludzie mogli dowiedzieć się czym są piktogramy, zapoznać się z tematyką muralu, plakatu. Na zajęciach z fotografii uczestnicy zmieniali się w modeli i pozowali do zdjęć. Podczas warsztatów z psychologiem dzieci poznały czym jest cyberprzemoc oraz rozmawiały o dobrych i złych aspektach komunikacji w internecie.

Na podsumowanie projektu licznie przybyli znajomi oraz rodzice uczestników. Mogli podziwiać instalacje, plakaty oraz fotografie wykonane w trakcie projektu. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz torbę z gadżetami.fot. Michał Wroński

Projekt „#Potęga Komunikacji” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz budżetu województwa dolnośląskiego.
Projekt „#Potęga Komunikacji” został objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Berę.

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebook’a!

pl_PLPolski
pl_PLPolski